Koşu Kadını

Hızlı adım atma ve ötesi

Rotalar

Çok gezgin olduğumu söyleyemem ama bu sayfada, gittiğim gördüğüm ve koştuğum rotaları paylaşmayı hedef edindim. Belki bir gün hep birlikte koşarız.

Ankara- Beynam Ormanı
Ankara haritasına tepeden baktığınızda, çok az yeşil alan görürsünüz. İşte bunlardan biri de Beynam Ormanları. Bir haftasonu koşusu ve üstüne de mangal yapmak için çok ideal bir yer.
photoAnkara- Eymir Gölü
Eymir her mevsim başka güzeldir ama en güzel olduğu zaman bahar aylarıdır. Ben de haftasonları Eymir Gölü’nün çevresinde koşmanın keyfini, Ankara’nın hiçbir yerinde bulamayacağımı düşünürüm.
Ankara- ODTÜ Kampüsü
Ne kadar şanslıyım ki Ankara’da birbirine saygılı insanların olduğu ODTÜ gibi bir kampüste hala koşabiliyorum. Saygılı diyorum çünkü ODTÜ yollarında koşarken bir araç yanımdan geçecek olsa, biraz daha mesafeli geçmeye çalışıyor.
sakinBolu – Sakintepe
26-27 Nisan 2014 tarihlerinde, üniversiteden arkadaşlara Bolu’da Sakintepe diye şirin bir yere gittik. Tabiki, koşu ayakkabıları ve eşyaları çantaya atıldı.
Bursa – Atatürk Ormanı
Eskiden Bursa deyince akla “yeşil” kelimesi de gelirdi. Kentleşme arttıkça her şehirde olduğu gibi sanırım Bursa’da da yeşil miktarı azalmış.
Düzce – Konuralp
Düzce, benim doğduğum ama büyümediğim, depremden sonra yeniden şekillenmiş olan bir şehir. Ankara-İstanbul arasında kalmış doğal güzellikleri hala korumaya devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: