Koşu Kadını

Hızlı adım atma ve ötesi

Hikayeler

Elbette bu ülkede geç yaşlarda koşmaya başlayan tek kadın ben değilim. İşte bu yüzden, bu sayfada, bizimle hikayesini paylaşmak isteyen herkese yer vermek istiyorum. Bana hikayenizi yazmak isterseniz, eposta atın, herkesle paylaşın!

Sevgi
Bazı insanlar vardır; hayatlarınız kesişir ve bir anda hayatınıza çok şey katmaya başlar. İşte Sevgi de bizim için o insanlardan biri oldu. O hayatına İstanbul’da devam etmek üzere bugün Ankara’dan ayrılıyor. Biz de ona, onun sevdiği tarzda bir veda etmek istedik. Bizim gözümüzden Sevgi işte böyle:
Anıl’ın Hikayesi
2016 yılı başladığından beri, işlerimin yoğunluğundan yazı yazmaya pek vakit bulamadım, ama oldukça fazla konu biriktirdim. İlk fırsatta hepsini yazıya döküp, teker teker paylaşacağım. Bu arada çok güzel gelişmeler oldu! Mesela, geçen yıl Runatolia’da 10Km’yi birlikte el ele bitirdiğim Anıl, inanılmaz işler yapmaya başladı. Bu yıl da Runatolia’da yarı maraton koşacağız ama o benden daha hızlı gidecek!
Senem’in Hikayesi
Yanlış yazmadım tabiki. 15 yılı aşkın zamandır tanıdığım arkadaşım Senem, Avustralya’ya doktora sonrası araştırma için gittiğinde, belki de koşunun hayatına bu derece girebileceğini tahmin etmiyordu. Senem, kendi koşu deneyimi ve düşüncelerini paylaştı.
Betül’ün İznik Macerası10407913_10153166800980910_699644263144008355_n
Koşu Kadını sayfasında çoğu zaman kişisel deneyimlerimi paylaştım ama İznik Dağ Maratonu’nu koşan Betül, yaşadıklarını yazdı; bana da paylaşmak düştü!
Gül’ün HikayesiIMG_1018
O evlenmeden önce 48 kiloymuş; bize göre hala 48 kilo! Yürüyüşten koşuya geçiş hikayesi, “ben koşamamki” diyenler için bir motivasyon kaynağı.
Betül’ün Hikayesi2014-05-24 10.18.04
Hayatında sadece 10K koşan, 22 yaşında genç bir kadının ilk maraton yarışına hazırlanma hikayesi. Çok eğlenceli, çok duygusal…
Berat’ın Hikayesi
Koşuya 3 ay önce başlayıp 3 ayın sonunda Kapadokya Ultra Trail yarışında 30K bitiren Berat’ın Kapadokya yarışı hikayesi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: